قالب وردپرس

پشتیبانی و مشاوره : 09366029662 - 05138555815
شما اینجا هستید

صفحه درباره ما

صفحه درباره ما
حافظ رضایی ۲۵ اسفند ۹۵ آموزش وردپرس بدون نظر 1573 بازدید

مراقب سئوی برگه (درباره ما) باشید

باسلام خدمت شما عزیزان، اگر شما هم یک وبمستر هستید به شما توصیه میکنم این مطلب رو بخونید.(صفحه درباره ما)

صفحه درباره ما

این یک صفحه مهم است که اکثرا به آن توجه زیادی دارند، اما امروز میخوایم به بررسی چند نکته بپردازیم که باعث میشه سئو این صفحه بیشتر بشه و از خطاها جلوگیری بشه، بعضی از دوستان فکر میکنند که با استفاده از افزونه سئو در یک سایت وردپرسی دیگر کار تمام است و مشکلی پیش نمی آید و همه چیز به درستی پیش میرود که البته اشتباه میکنند. همراه ما باشید …

اعتقاد نداشتن به این صفحه

بعضی از وبمستران اصلا به این صفحه اهمیت نمیدهند، اما کار اشتباهی میکنند چون بی توجهی به این صفحه باعث میشود که کاربران اصلا از سایت شما شناختی نداشته باشند یا با نوع و کیفیت تجارت شما و عملکرد شما آشنایی نداشته باشند. یا شما قادر نخواهید بود که ایده ها و ارزشهایی که برای کاربران خود قائل هستید را به اشتراک بگذارید.

فقط روی خودتان متمرکز نشوید

در این صفحه نباید فقط از خودتان بگویید، اگر شما خودتان را جای کاربر بگذارید متوجه میشوید که کاربر دوست دارد در مورد خدماتی که سایت برایش در نظر گرفته است اطلاعات داشته باشد، پس سعی کنید درمورد سایت و اهداف و کاربران صحبت کنید. شما با این کار کاربرانی که خاص هستند و مهارت دارند را برای همکاری جذب کنید.

برای صفحه درباره ما لینک گذاری کنید

همه میدانند که استفاده از لینک امری بسار حائز اهمیت است، این مطلب باعث بهبود سازی سایت شما در موتورهای جستجوگر میشود. اگر که مطالبی در سایت شما وجود دارد که دراین مورد صحبت کرده اید حتما آن را به صفحه درباره ما لینک کنید. این صفحه مهمترین صفحه شماست پس حتما لینک گذاری کنید.

کلمه کلیدی

Be careful about us page SEO , سئوسایت, سئو صفحه درباره ما , صفحه در باره ما

مراقب باشید که اگر کلمه کلیدی را نادیده بگیرید یا اینکه آن را مناسب انتخاب نکنید به خودتان ضرر زده اید. پس کلمه کلیدی مناسبی پیدا کنید.

فایل های چند رسانه ای

استفاده از فایل های چند رسانه ای بسیار در جلوه متن شما تاثیر گذار باشد، علاوه بر این در سئو سایت تاثیر زیادی دارد. یک ویدئو کوتاه درباره معرفی وبسایتتان یا اهداف سایت، عکسی از محل کار یا …. میتواند جذابیت بالایی را برای کاربر ایجاد کنند.

پس مراقب صفحه (درباره ما) باشید.

 

نظر شما در مورد این مطلب چیست ؟بدون نظر