پشتیبانی و مشاوره : 09305594270
شما اینجا هستید

افزودن نوشته در وردپرس

افزودن نوشته در وردپرس
سید حسن حسینی 12 آبان 94 آموزش وردپرس بدون نظر 1382 بازدید

برای ایجاد یک نوشته در وردپرس ابتدا باید وارد پنل مدیریتی قالب وردپرس خود شوید سپس در سمت راست صفحه به بخش نوشته ها رفته و گزینه ی افزودن نوشته را انتخاب کنید.

one

بعد از انتخاب افزودن نوشته صفحه ویرایشگر نوشته را مشاهده میکنید در بالای این صفحه قسمتی به نام عنوان نوشته وجود دارد که شما عنوان نوشته خود را در آن وارد میکنید که در بالای سایت شما به عنوان تیتر نوشته قرار میگیرد. و در قسمت پایینی آن متن نوشته را میتوانید وارد کنید.

two

همانطور که در عکس مشاهده میکنید در بالای قسمت دوم دو حالت برای نوشتن وجود دارد با حالت دیداری نوشته را به صورت ویرایشگر هایی مانند آفیس میتوان مدیریت کرد و در حالت متنی که به صورت مستقیم از کدهای html استفاده میشود.

آشنایی با نوار ابزارهای ویرایشگر وردپرس

در ویرایشگر وردپرس ابزارهایی وجود دارد که با قرار گرفتن موس بر روی آن کاری که انجام میدهد را نشان میدهد که به صورت مختصر کار بعضی از این ابزارها را توضیح میدهیم.

از سمت چپ ابزاری که با رنگ قرمز مشخص شده نوشتن بدون مزاحم که ویرایشگر را به صورت تمام صفحه نمایش میدهد و قسمت های دیگر را نشان نمیدهد تا تمرکز بیشتری روی نوشته داشته باشید. با کلیک بر روی خروج از حالت تمام صفحه از این حالت خارج میشوید.

بخش آبی رنگ ابزار B با انتخاب قسمتی از متن با این ابزار قسمت انتخاب شده به صورت درشتر نمایش داده میشود و ابزار I نوشته را کج میکند.

بخش سبز رنگ گذاشتن ادامه مطلب است که با کلیک بر روی آن یک شکست در نوشته شما ایجاد می‌شود که هر آنچه بعد از آن تایپ کنید شامل ادامه مطلب می‌شود و خواننده با کلیک بر روی لینک ادامه مطلب به مطلب اصلی دسترسی پیدا می‌کند.

و بخش قهوه ای با کلیک بر روی فلش کنار این ابزار شما میتوانید قسمتی از نوشته را که انتخاب کردید را به صورت رنگ دلخواه داشته باشید.

خوب بعد از اینکه نوشته خود را وارد کردید باید پست جدید رو انتشار بدید تا در سایت نمایش داده بشود. برای این کار از دکمه انتشار که در سمت چپ در بالای صفحه قرار دارد را کلیک کنید.

fure

به قالب وردپرس خود مراجعه کنید و نوشته ی خود را ببینید.

 

با سپاس

نظر شما در مورد این مطلب چیست ؟بدون نظر