پشتیبانی و مشاوره : 09305594270
شما اینجا هستید

برچسب گذاری محتوا

برچسب گذاری محتوا
حافظ رضایی 6 فروردین 96 آموزش وردپرس بدون نظر 1848 بازدید

برچسب گذاری محتوا (بخش اول)

سلام دوستان امروز با مطلبی در مورد شیوه صحیح برچسب گذاری برای مطالب در خدمتتان هستیم (برچسب گذاری محتوا). همان طور که میدانید این موضوع در دانش سئو ، قدیمی و مهم است که متاسفانه بیشتر مدیران سایت ایرانی برچسب گذاری را به طور صحیح انجام نمیدهند و آن را جدی نمیگیرند.

این را بدانید که تگ گذاری و برچسب گذاری صحیح به کاربران شما کمک میکند که راحت تر مطالب مورد علاقه خود را پیدا کنند و همچنین برای موتور های جستجو ایجاد ایندکس میکند.

مفهوم تگ

| برچسب گذاری محتوا | Tagged content | تگ | آموزش تگ گذاری | آموزش برچسب گذاری |

اگر بخواهیم یک تعریف ساده را برای شما بگوییم، برچسب گذاری در اصل دسته بندی دوم سایتتان است. به این دلیل که شما نمیتوانید دسته بندی های ریز و درشتی را به تعداد بالا ایجاد کنید، با این کار کاربر میتواند از طریق برچسب ها به سوی محتوای دلخواه خود برود. و موتورهای جستجو نیز اگر کسی این عبارت را جستجو کند، لینک آن را در صفحه نتایج نشان میدهد که این کار باعث میشود ورودی و بازدید زیادی را داشته باشید.

شاخه و تگ با نام مشابه یا هم نام

یکی دیگر از اشتباهات رایج که توسط وبمستران انجام میشود، ایجاد برچسب هم نام است. به عنوان مثال اگر یک شاخه ای با نام عکس طبیعت دارید دیگر تگی برای مطالب درون آن شاخه با همین نام نداشته باشید.

چون این کار باعث می شود که دو صفحه عین هم در وبسایت خود داشته باشید، که در نهایت باعث مشکل Duplicate Content میشود، به معنی وجود صفحات تکراری در سایت است. و به تازگی گوگل طبق یک عمل هوشمندانه از ایندکس کردن یکی از این دو صفحه و گاهی هردو آنها خود داری میکنند که دیگر وبمستر شاخه ای با این نام تولید نکند.

در مقاله ای دیگر به ذکر نکته های دیگر برای برچسب گذاری بهتر در خدمت شما عزیزان هستیم.

موفق باشید.

 

نظر شما در مورد این مطلب چیست ؟بدون نظر