پشتیبانی و مشاوره : 09305594270
شما اینجا هستید

چند دلیل برای نیاز به وجود وبلاگ در سایت ها

چند دلیل برای نیاز به وجود وبلاگ در سایت ها
حافظ رضایی 16 اسفند 95 آموزش وردپرس بدون نظر 934 بازدید

 چند دلیل برای نیاز به وجود وبلاگ در سایت ها

در این مقاله به شما میگوییم که دلیل نیاز سایت به وبلاگ چیست و وبلاگ در سایت چه تاثیری بر سئو دارد.

 

۱- زیاد شدن بازدید از سایت وبلاگ ی

در بازاریابی یکی از مهم ترین ارکان بالا بردن بازدید وبسایت میباشد. چون وبلاگ ها قابلیت گذاشتن محتواهای مختلفی را دارند باعث میشود که بازدید سایت بالا برود و ترافیک ایجاد شود، این ترافیک به این خاطر است که می توان محتوای وبلاگ ها را در سه مکان جستجو کرد:

۱- گوگل  ۲- اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی ۳- ایمیل محتوای آنها

میبینید که از چند راه ساده میتوانید کاربران را به سایت خود جذب کنید.

 

۲- ایجاد رابطه میان مخاطبان

از مزایای وجود وبلاگ در سایت این است که رابطه دوطرفه است و با استفاده از آن میتوان کاربر جدید جذب کرد یا اینکه نیاز کاربران فعلی خود را رفع کرد و از مطالب جدید بهره مند شد.

چند دلیل برای نیاز به وجود وبلاگ در سایت ها

۳- جلب نظر موتورهای جستجوگر

هرچه مخاطب بیشتر در سایت شما بماند وبیشتر جستجو کند سیگنال های مثبتی به موتورهای جستجو گر فرستاده میشود که این سیگنال ها باعث میشود موتور های جستجوگر بیشتر به سایت شما اهمیت بدهند. پس بهتر است که وقتی کاربر میخواهد وارد سایت شما بشود از او هزینه ای دریافت نکنید و در سایت خود از تبلیغات پاپ آپ استفاده نکنید. تا مخاطب بیشتر در سایت شما بماند و سیگنال بیشتری ارسال شود و اگر مخاطب سایت شما را بخاطره این تبلیغات ترک کند نه تنها ممکن است دیگر هیچوقت به سایت شما بازنگردد، بلکه سیگنال های منفی نیز به موتورهای جستجوگر نیز ارسال میشود. راه دیگر جلب نظر موتورهای جستجوگر نرخ خروج بعد از ورود به وبسایت میباشد. اکنون شما متوجه شدید که بهترین راه برای جذب کاربر به سایت خود، وجود وبلاگ ها و استفاده از محتوا های جالب و مفید میباشد.

امیدوارم که این مطلب برای شما مفید و جالب بوده باشد.

نظر شما در مورد این مطلب چیست ؟بدون نظر