پشتیبانی و مشاوره : 09305594270
شما اینجا هستید

مبارزه با هکر در وردپرس

مبارزه با هکر در وردپرس
حافظ رضایی 14 فروردین 96 آموزش وردپرس بدون نظر 1894 بازدید

مبارزه با هکرها در وردپرس (پیشخوان وردپرس)

با سلام به شما عزیزان، امروز با مقاله ای برای مبارزه با هکر در وردپرس در خدمت شما هستیم. در بیشتر سایت ها وبسمتران کاربران خود را از وجود هکر ها مطلع میکنند. اما باز هم شاهد هک شدن های بسیاری هستیم، امروز و در  این مقاله به شما راهکارهایی را ارائه میکنیم تا بوسیله آن بتوانید احتمال هک وبسایت را به حداقل برسانید.

عدم استفاده از admin برای نام کاربری خود

بیشتر مبتدیان برای نام کاربری از نام های ساده استفاده میکنند مانند: admin – test که این نانها برای هک شدن مناسب هستند. پس از این نام های ساده و عمومی استفاده نکنید.

از پسورد قوی استفاده کنید

شما باید از یک رمز عبور قوی که بهتر است از ترکیب حروف کوچک و بزرک یا نماد ها و اعداد باشد استفاده کنید. هکر ها رمز عبور ساده را همیشه امتحان میکنند.

داشتن پشتیبان گیری

یکی از بهترین راه های داشتن امنیت بالا برای سایت پشتیبان گیری خوب است. BackupBuddy توصیه میکنیم که از این استفاده کنید. البته اگر مایل به پرداخت ماهیانه نیستید وگرنه سرویس چندماهه VaultPress را به شما توصیه میکنیم.

داشتن ۲ فاکتور تایید هویت شخص

به این دلیل میگوییم که اگر کسی پسورد شما را توانست حدس بزند باز هم نتواند که به وردپرس وبسایت شما دست بزند چون رمز امنیت را ندارد.

محافظت کردن از wp-admin

حتما پیشنهاد میکنم که حد تلاشی برای ورودی داشته باشید، چون بات نت هکر دارای ۹۰۰۰۰ آی پی متفاوت است. یا رمز عبور را بوسیله دایرکتوری wp-admin حفاظت کنید. یا اینکه شما قادرید فایل wp-login.php خود را به آی پی خاص محدود نمایید.

استفاده از  Sucuri

و در آخر تاکید دارم Sucuri  را هم حتما استفاده کنید.

با انجام این راه ها احتمال ورود هکرها صفر نمیشود اما تا حد زیادی کم میشود.

شاد و سربلند باشید.

نظر شما در مورد این مطلب چیست ؟بدون نظر