پشتیبانی و مشاوره : 09305594270
شما اینجا هستید

نحوه درج تبلیغات بنری در قالب های وردپرس

نحوه درج تبلیغات بنری در قالب های وردپرس
سید حسن حسینی 4 آبان 94 مرکز آموزش مشتریان بدون نظر 1122 بازدید

برای درج تبلیغات بنری در قالب های وردپرس فروشگاه تم ورک میتوانید به روش زیر عمل نمائید:

1

  1. ابتدا بنر مورد نظر خواه فلش یا عکس را با اندازه ای که در توضیحات ذکر شده آماده نمائید و در کتابخانه وردپرس آپلود نمائید و لینک مستقیم آن را کپی نمائید. برای به دست آوردن لینک مستقیم فایل از کتابخانه وردپرس به این صفحه مراجعه کنید.
  2. در فیلد آدرس بنر آدرس فایل مورد نظر را درج نمائید.
  3. در فیلد عنوان هم تیتر دلخواه خود را درج نمائید. سعی کنید از تیتر مناسب استفاده کنید این کار در سئوی سایت و یا صفحه ای که لینک میدهید بسیار حائز اهمیت میباشد.
  4. در این فیلد اگر قالب شما از توضیحات بنر هم پشتیبانی میکند و آن را نشان میدهد میتوانید توضیحات دلخواه را درج نمائید.
  5. در فیلد لینک ، لینک مد نظر خود را درج نمائید. منظور لینکی هست که میخواهید عکس به آن صفحه یا سایت لینک باشد. حتما ابتدای آدرس http:// را درج نمائید.
  6. در فیلد سئو فالو میتوانید Follow یا nofollow را انتخاب کنید. اگر Follow را انتخاب کنید از لحاظ موتورهای جستجو قابل ارزش هستند و اگر nofollow رو انتخاب کنید از لحاظ موتورهای جستجو بی ارزش هستند و سئو محسوب نمیگردد.
  7. در ستون عکس/فلش مشخص نمائید که بنر شما از نوع فلش هست یا عکس. منظور از بنر فلش فایل هایی با پسوند swf میباشد و مابقی پسوند ها مانند gif – jpg – png -bmp عکس محسوب میگردد.
  8. در فیلد انقضاء تاریخی را که مایل هستید از آن به بعد بنر شما نمایش داده نشود را به میلادی و به این فرمت درج نمائید: 18-05-2015
  9. و در قسمت کنترل هم میتوانید بنر های تبلیغاتی خود را افزایش یا کاهش دهید.
نظر شما در مورد این مطلب چیست ؟بدون نظر