پشتیبانی و مشاوره : 09305594270
شما اینجا هستید

نصب ووکامرس در وردپرس

نصب ووکامرس در وردپرس
سید حسن حسینی 7 آبان 94 آموزش ووکامرس بدون نظر 1208 بازدید

برای نصب ووکامرس در وردپرس میتوان مراحل زیر را انجام دهید تا به مشکلی در نصب و استفاده از ووکامرس بر نخورید.

قبل از نصب پلاگین ووکامرس لازم هست که پلاگین ووکامرس فارسی را در وردپرس نصب نمائید. این پلاگین در مخزن وردپرس موجود است و میتوانید با دانلود آن یا از طریق وردپرس آن را نصب و فعال سازی نمائید. این پلاگین امکانات بسیار خوبی دارد که در ادامه مطالب به معرفی امکانات خواهیم پرداخت.

برای نصب پلاگین در وردپرس میتوانید به آموزش نصب پلاگین در وردپرس مراجعه نمائید.

پس از نصب و فعال سازی ووکامرس فارسی حالا پلاگین ووکامرس را در وردپرس نصب و فعال کنید. به محض اینکه ووکامرس را فعال نمائید با صفحه ای مشابه صفحه فوق مواجه خواهید شد:

woocommerce

حالا بر روی گزینه بنفش رنگ “بزن بریم!” کلیک نمائید:

woocommerce

حالا بر روی گزینه ادامه کلیک کنید تا برگه های فروشگاه ، سبد خرید ، تسویه حساب و حساب کاربری من ساخته شود.

woocommerce

در این مرحله ابتدا مشخص کنید فروشگاه شما در کشور و استان وجود دارد. سپس واحد پولی مد نظر خود را انتخاب کنید که میتوانید ریال یا تومان را به دلخواه انتخاب نمائید. محل واحد مالی را راست با فاصله انتخاب کنید و واحد های مد نظر خود را در دو فیلد آخر انتخاب کنید و مابقی را میتوانید پیشفرض داشته باشید. البته این موارد رو بعدا میتونید از توی تنظیمات ووکامرس هم تغییر بدید. حالا دکمه ادامه رو کلیک کنید:

woocommerce

در این مرحله در صورتی که اجناس و محصولات فروشکاه شما شامل مالیات میباشد میتوانید تیک گزینه های مورد نظر رو بزنید البته این موارد رو هم میتونید بعدا از توی تنظیمات ووکامرس انجام بدید.

woocommerce

در این مرحله هم میتونید درگاه پرداخت خودتون رو تنظیم کنید البته بسته به درگاهی که نیاز دارید باید پلاگین اون رو از مخزن وردپرس یا سایت درگاه پرداخت دریافت کنید و نصب کنید در صورتی که قبلا این کار رو انجام داده باشید درگاه مورد نظر در این مرحله نمایش داده میشه. البته نگران نباشید این مرحله رو هم میتونید بعدا از پنل تنظیمات ووکامرس به راحتی انجام بدید. و در انتها دکمه ادامه رو کلیک کنید.

woocommerce

بسیار خوب ووکامرس شما به خوبی نصب شده و میتونید اولین محصول خودتون رو با کلیک بر روی گزینه “ساخت نخستین محصول شما!” درج کنید. البته قبل از اون میتونید به ووکامرس اجازه بدید یا نه که اطلاعات ووکامرس شما را به اطلاع سازندگان برساند یا نه.

 

نظر شما در مورد این مطلب چیست ؟بدون نظر