پشتیبانی و مشاوره : 09305594270
شما اینجا هستید

نکات کاربردی برای سئو سایت

نکات کاربردی برای سئو سایت
حافظ رضایی 9 اسفند 95 آموزش وردپرس بدون نظر 689 بازدید

نکات کاربردی برای سئو ، وقتی که یک وب مستر تصمیم به راه اندازی سایتش میگیرد اینجاست که در خط استارت یک مسابقه  عظیم  پا گذاشته است. .اولین گام بعداز فعال‌سازی وبسایت سئو سایت می‌باشد . خبر جالبی که برای شما داریم این است که تکنیک های ماهرانه سئو را برای شما راحت وآسان و بدون هیچ هزینه ای در تم ورک در اختیار شما مخاطبان گرامی قرار داده ایم تا بتوانید بوسیله آنان به یک مدیر سایت ماهر تبدیل گردید .

 

سئو سایت

 

۱ – سئوی انحصاری و تولید مطالب منحصر به فرد

سئو , سئو سایت , seo site , تکنیک سئو , بهینه سازی

همانگونه که می دانید هرروز مقدار وب سایت های بیشتری به وبسایت های حاضردر وب افزون می‌شود و هنگامی که شما قصد پرورش و توان بخشیدن به وبسایت خویش را دارید اساس و شالوده آن تولید مطالب زیبا و منحصر به فرد است، به طوری که مخاطب صرفا در وب سایت شما ناظر آن نوشته باشد و در بقیه وبسایت ها ردی از آن نوشته نباشد .

۲ – مبادله مقالات وبسایت با دیگر وبسایتها

یک مطلب مهم! هنگامی شما یک نوشته دیدنی و منحصر به فرد دارید می‌توانید آن را با دارندگان وب سایت هایی که زمینه کار آن‌ها مشابه زمینه کار وب سایت شما نیز میباشد به اشتراک بگذارید و در این مرحله هنگامی شما داده ها و کار های بقیه افراد را تماشا مینمایید همین کار می تواند منجربه تولید جرقه های جدیدی در وجود شما برای ساخت ایده های خلاقانه شود . و حاصل جزو سئوسایت در نظر گرفته میشود .

 

۳ – همکاری با دیگر سایتهای هم سو

 

او‌لین گام برای ارتقا یافتن ترافیک سایت این میباشد که وب سایت شما مشاهده شود و این مشاهده شدن دارای  روش های متفاوتی است که به برخی از موفقترین آن ها در مثالهای بالا اشاره کردیم البته یکی‌ از موثرترین روش ها , شبکه‌های مجازی میباشند . هنگامی که شما دراین کانال ها فعال گردید و بتوانید اشخاص و وبسایت هایی که به نوعی با شما همسو می باشند را پیدا کنید گام بزرگی برداشته اید .

 

۴ –مطالب را منتشر کنید

 

بعداز پیاده سازی وب سایتتان شما قادر هستید از بقیه وبسایت ها نیز بازدید فرمایید و مطالبی که در آن وب سایت موثر بوده است را بردارید و هر چند روز یکبار آنان را در اینترنت قرار بدهید . شما دو کار انجام میدهید : اول : این‌که در فضای مجازی شناخته می‌شوید , دوم : این که می توانید ازاین مقالات و گردآوری آن‌ها در ذهن خویش ایده ای نو بیاورید . روش  دیگر گذاشتن همین نوشته در سایت خویش است که با این عمل بازاریابی محتوا نموده اید . این نیز یک روش سئو سایت است .

 

۵ – رابطه با سایر افراد

 

این قضیه از مهم‌ترین و بزرگ ترین حالات بالا بردن ترافیک وب سایت حساب میشود : زمانی شما از وب سایت دیگرافراد بازدید میکنید و درمورد نوشته های آن‌ها رای و نظر میدهید با این ارتباط برقرار کردن بازاریابی کرده اید .  برقراری این رابطه سبب می‌شود هم کاربران و نیز همه موتور های جستجو گر شما‌را بیشتر بشناسند و در نهایت سئوسایت صورت می‌گیرد .

 

۶ – جستجو در عبارات اصلی و با اهمیت

 

مدام می بایست نوشته ما اثرگذار و مفید باشد و این درصورتى است که کلماتی که ما استفاده می‌کنیم بضاعت و توان این را داشته باشد که هم ساده و کوتاه و هم تاثیر خویش را بر کاربر بگذارد که برای این عمل بایستی کلمه ها را جستجو کنیم که امروزه این جستجو از راه تمرکز بر چند کلمه و واژه ی اصلی  و کلیدی قدرتمند انجام میشود .

 

۷-  انتشار نوشته ها در شبکه های مجازی

زمانی ک شما نوشته جدیدی دارید که بقیه افراد ندارند انتشار دادن همین نوشته خیلی ارزشمند است . البته این نوشته را باید در جایی بگذارید که بازخورد مورد نظر شما را داشته باشد. برای مثال دو مکانی که بازخورد بالایی را برای وبسایت شما می اورند Hubpages و Squidoo هستند که برای بازار یابیتان مکانی حرفه ای به شمار میروند که اگر مطلب را در این مکانها بگذارید بازدهی بالایی دارد.

 

نظر شما در مورد این مطلب چیست ؟بدون نظر