پشتیبانی و مشاوره : 09305594270
شما اینجا هستید

معرفی قوی ترین ابزار های آنالیز وبسایت

معرفی قوی ترین ابزار های آنالیز وبسایت
حافظ رضایی 22 اسفند 95 آموزش وردپرس بدون نظر 804 بازدید

ابزار های آنالیز وبسایت

امروزه که رقابت سایت ها بسیار زیاد است، همه وبمستران سعی میکنند که بهترین باشند و روز به روز حرفه ای تر شوند و مشکلات سایت خود را بدانند و در صدد رفع آن مشکلها درایند. برای همین از ابزار های آنالیز وبسایت استفاده میکنند.

آنالیز سایت ها

تجزیه سایت و آنالیز سایت کار پیچیده و چند جانبه ای است که تقریبا به صورت دستی انجام نمیشود و کار دشواری است. در ادامه شما را با چند سایت آنالیزگر آشنا خواهیم کرد که این کار را به راحتی انجام دهید. همراه ما باشید…

Gtmetrix

این ابزار (جی تی متریکس) یکی از ابزار های آنالیز وبسایت میباشد که کار این ابزار این است که سرعت بارگذاری سایت شما را تجزیه و تحلیل میکند.

این ابزار قدرتمند بعد از تحلیل و بررسی کردن سایت شما نقاط ضعف و قوت سایت را میگوید و برای قسمت هایی که سایت شما در آن ضعف دارد پیشنهاد هایی میدهد که شما با انجام آن اعمال سایت خود را قوی تر و بهتر خواهید کرد.

ابزار های آنالیز وبسایت , آنالیز سایت , تحلیل و بررسی سایت , سئو وبسایت , آنالیزگر ,

 Google Analytic

این ابزار توسط گوگل برای مدیران وب ساخته شده است که این ابزار های آنالیز وبسایت با آمارهای کلی و دقیق مثل آمار بازدیدکنندگان وضعیت سایت را به شما گزارش میکند.

 Google Adwords

مدیران سایت میتوانند با استفاده از این ابزار به بررسی کلمات کلیدی سایت خود بپردازند و بهترین کلمه کلیدی را انتخاب کنند و از گوگل درخواست تبلیغ وبسایت خویش را کنند، درضمن لازم بذکر است که شما با استفاده از این ابزار میتوانید که سایت رقبا را هم تجزیه و تحلیل کنید. این ابزار هم از طرف گوگل ارائه میشود.

Wordtracker

این ابزار نیز ابزاری است که شما میتوانید تا صد کلمه مرتبط با کلمه کلیدی جستجو خود پیدا کند و بااستفاده از آنها سئو سایت خود را بهبود بخشید و یا برای تبلیغات در گوگل استفاده کنید. ابزار Wordtracker این قابلیت را نیز دارد که میانگین جستجو هر کلمه را بدهد و شما قادر هستید که با ریسک کمتری اقدام به انتخاب کلمه کلیدی مناسب خود کنید.

Google Webmaster Tools

یکی از بهترین ابزار های کامل آنالیز وبسایت همین ابزار است که طرفداران زیادی نیز دارد، این ابزار از بقیه ابزارها کامل تر و از نظر کنترل کیفیت سایت بسیار عالی عمل میکند.

شما عزیزان با استفاده از این ابزار کنترل کاملی بر روی سایت خود خواهید داشت.

پیروز و سربلند باشید.

نظر شما در مورد این مطلب چیست ؟بدون نظر