پشتیبانی و مشاوره : 09305594270
شما اینجا هستید

برچسب گذاری محتوا (بخش دوم)

برچسب گذاری محتوا (بخش دوم)
حافظ رضایی 9 فروردین 96 آموزش وردپرس بدون نظر 1680 بازدید

برچسب گذاری محتوا (بخش دوم)

با سلام خدمت شما عزیزان، در بخش یک به ذکر توضیحات و نکتاتی در مورد برچسب گذاری پرداختیم (برچسب گذاری محتوا). امروز نیز دو نکته کاربردی و مهم دیگر در برچسب گذاری را برای شما توضیح خواهیم داد.

عنوان مطلب را برچسب نکنید

یکی از مشکلات و اشتباهاتی که حتی سایت های بزرگ ایران نیز انجام میدهند این است که، عنوان مطلب را هم برچسب میکنند که این کار باعث مشکل   Duplicate Content میشود. و این یعنی سایت شما دو برگه با دسکرپشن و متا تایتل تکراری مواجه شده است. که همان طور که در بخش یک گفته شد گوگل ارزش برگه شما را نصف می کند و یا فقط یکی از آنها را ایندکس میکند. اما قطعا امتیاز منفی این مسئله Duplicate Content را برای سایت شما لحاظ خواهد کرد که سئو سایت شما را نیز تحت تاثیر میگذارد.

تکرار برچسب فایده ای ندارد

برچسب گذاری محتوا , Tagged content , سئو سایت , آموزش برچسب گذاری , آموزش تگ گذاری ,

در گشت و گذار های اینترنتی خود دیده اید که حتی وبسایت های بزرگ نیز اقدام به برچسب گذاری زیاد دارند. همانطور که گفته شد برچسب ها دسته بندی دوم سایت شما هستند و ایجاد این همه برچسب گذاری و دسته بندی های بیهوده فقط و فقط مشکل ساز هستند. به عنوان مثال اگر شما یک برچسبی با نام بی ام و دارید دیگر لازم نیست برچسبی با همین عنوان بسازید، اگر شما برچسب تکراری داشته باشید یعنی مطالب و محتوای این دو برچسب یکی خواهد بود که باز هم مسئله Duplicate Conten بوجود می آید.

یکی دیگر از دلایلی که میگوییم برچسب های تکراری ایجاد نکنید و تعداد برچسب های وبسایتتان را محدود کنید این است که موتور های جستجو با سایت هایی که برچسب زیادی دارند برخورد میکنند، ویژه ترین آنها موتور جستجوگر گوگل است که طبق سیاست هایی که برای مسئله ضداسپم دارد اینگونه برخورد میکند. اما شما میتوانید با داشتن برچسب هایی که از روی منطق و رعایت اصول انجام داده اید، هم برای سایت خود ایندکس ایجاد کنید و هم مخاطبان سایتتان میتوانند راحت به مطلب و محتوایی که میخواهند برسند.

شاد و پیروز باشید.

برچسب ها:
نظر شما در مورد این مطلب چیست ؟بدون نظر